CZ SK

Niszczenie wirusów i bakterii

Ionic-CARE niszczy bakterie i wirusy, zmniejsza zachorowalność nawet o 80 %

Niszczenie wirusów i bakterii

Najbardziej widocznym dowodem działania jonów ujemnych jest ich śmiertelny (zabijający) lub przynajmniej opóźniający (spowalniający) wpływ na bakterie i wirusy, który jest często używany do sterylizacji obiektów medycznych, sali operacyjnych i ośrodków poparzeń.

Według badań amerykańskich skuteczność dezynfekcji za pomocą jonów powietrza wynosi do 98%i zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji w powietrzu nawet o 80%. W dzisiejszych czasach, gdy epidemie grypy nasilają się, stany zapalne górnych dróg oddechowych mnożą się, a liczba alergii gwałtownie rośnie, stosowanie oczyszczacza powietrza w pomieszczeniu jest praktycznie koniecznością. Dowodzi tego raport Instytutu Mikrobiologii Klinicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Hradcu Kralove (Republika Czeska), który potwierdza, że oczyszczacz powietrza z jonizatorem Ionic-CARE znacznie i skutecznie zmniejsza zawartość mieszanych populacji bakterii i grzybów w powietrzu w ograniczonych przestrzeniach. po 90 minutach pracy.

Stosowanie oczyszczaczy powietrza w ograniczonych przestrzeniach jest wysoce zalecane nie tylko przez lekarzy, ale także przez pracowników specjalizujących się w środowisku pracy w firmach i agencjach rządowych.